Power Aquapark

+90(216) 452 44 22 desek ve bilgi hattı
info@poweraquapark.com iletişim için mail adresimiz

Su Kaydıraklarının Onarım ve Bakımı

Aqua parklar günümüzün vazgeçilmez eğlence mekânlarından biridir. Power Aquapark olarak 2012 yılından buyana teknoloji ve işçiliği birleştirerek sektöre özel çözümler üretmekteyiz. İşletmenize gelen ziyaretçilerin tekrar tekrar sizi tercih etmeleri için onlara güvenli ve eğlenceli bir deneyim sunmalısınız. Kaydırakların bakımı başarılı bir işletmenin olmazsa olmazıdır. Su kaydırakları kendi kaderlerine terkedilir ya da düzenli olarak bakım görmezse zamanla üzerlerinde aşınma, boylarda dökülme, çatlamalara rastlamak kaçınılmazdır. Su kaydırakları periyodik olarak onarıma ve restorasyona ihtiyaç duyarlar. 
 
 Firmamızın temel prensibi eğlence parkınıza gelen ziyaretçilere güvenli bir ortam sunmaktır.  bunun yanında kaydırakların onarım ve bakımında kullandığımız malzemeler sektör için özel üretilmiş birinci kalite, reçine, boya ve kaplama malzemeleridir.. Su kaydıraklarının tamir ve yenilenme çalışması için sizlere sunduğumuz hizmetleri aşağıda kısaca sıraladık. 
 
Su kaydıraklarınızda deformasyona bağlı olarak renk değişimi görülebileceği gibi mevcut renklerini değiştirmek isteyebilirsiniz 
 
Su Kaydıraklarınızın eklem noktalarında meydana gelen problemlerin giderilmesi, eklem mastik uygulaması
 
Su kaydıraklarınızda ortaya çıkabilecek çatlak ve kırılmaların tamir edilmesi, yama uygulamaları
 
Kaydıraklarınızın su sızdırması halinde sızdırmazlık çalışması
 
Su kaydıraklarınızın cilalanması dış taraf ve iç mekân temizlikleri 
 
Daha güvenli su kaydırakları için merdiven ve diğer zeminlerin kaydırmazlık çalışması
 
Kaydırak kulesinin bakımı, boyanması 
 
Kaydıraklarınızın periyodik bakımı ve yenilenmesi için sektöre özel boyalar, astarlar, dolgu malzemeleri, kaplama malzemeleri, koruma malzemeleri, özel cilalar, reçine ve elyaflar kullanmaktayız. 
 
İşletmenizin prestijini bir adım öne çıkarmak ve korumak için Power Aquapark’la iletişime geçip, su kaydıraklarınızın periyodik bakımıyla beraber eskiyen kaydıraklarınıza görünümünü ve işlevselliğini yeniden kazandırabilirsiniz.